Участници Щафета

Участници
щафета

Номер Отбор Състезател Пол Дисциплина Националност Град Статус
 001 Терминаторите Иван Тачев мъж  Плуване  България  Созопол  ПОТВЪРДЕН
 001 Терминаторите Цветислав Георгиев мъж  Колоездене  България  Враца  ПОТВЪРДЕН
 001 Терминаторите Александър Димитров мъж  Бягане  България  Плевен  ПОТВЪРДЕН
 002  ДИМ  Иво Илиев  мъж  Плуване

 България

 Пловдив  ПОТВЪРДЕН
 002  ДИМ  Мартин Геориев  мъж  Колоездене  България  Сливен  ПОТВЪРДЕН
 002  ДИМ  Диляна Димова  жена  Бягане  България  Бон, Германия  ПОТВЪРДЕН
 003  Epic  Момчил Златарев  мъж  Плуване  България  София  ПОТВЪРДЕН
 003  Epic  Илиян Лазаров  мъж  Колоездене  България  София  ПОТВЪРДЕН
 003  Epic Мирослав Спасов  мъж  Бягане  България  София  ПОТВЪРДЕН
 004  Болка  Калоян Николов  мъж  Плуване  България  Созопол  ПОТВЪРДЕН
 004  Болка  Георги Дойчев  мъж  Колоездене  България  с. Волуяк  ПОТВЪРДЕН
 004  Болка  Веселин Делииванов  мъж  Бягане  България  Созопол  ПОТВЪРДЕН
 005  ICDSOFT  Петьо Петков  мъж  Плуване  България  София  ПОТВЪРДЕН
 005  ICDSOFT  Теодор Милков  мъж  Колоездене  България  София  ПОТВЪРДЕН
 005  ICDSOFT  Александър Иванов  мъж  Бягане  България  София  ПОТВЪРДЕН
 006  Тризъбец  Милен Цанов  мъж  Плуване  България  София  ПОТВЪРДЕН
 006  Тризъбец  Людмил Лозов  мъж  Колоездене  България  София  ПОТВЪРДЕН
 006  Тризъбец  Владимир Мутафчиев  мъж  Бягане  България  София  ПОТВЪРДЕН
 007  Варвар  Асен Радов  мъж  Плуване  България  Монтана  ПОТВЪРДЕН
 007  Варвар  Радослав Радов  мъж  Колоездене  България  София  ПОТВЪРДЕН
 007  Варвар  Васил Кьосев  мъж  Бягане  България  София  ПОТВЪРДЕН
 008  Боч & Лоч  Борислав Божанков  мъж  Плуване  България  София  ПОТВЪРДЕН
 008  Боч & Лоч  Павлин Тодоров  мъж  Колоездене  България  Велико Търново  ПОТВЪРДЕН
 008  Боч & Лоч  Николай Колев  мъж  Бягане  България  Горна Оряховица  ПОТВЪРДЕН
 009 Addicted Цанко Цанков мъж Плуване България Бургас  ПОТВЪРДЕН
 009 Addicted Николай Бичев мъж Колоездене България Пазарджик  ПОТВЪРДЕН
 009 Addicted Петко Чиков мъж Бягане България Ловеч  ПОТВЪРДЕН
 010  3KA  Георги Палазов мъж Плуване България Бургас  ПОТВЪРДЕН
 010  3KA  Владислав Гюров мъж Колоездене България София  ПОТВЪРДЕН
 010  3KA Евгени Георгиев мъж Бягане България София  ПОТВЪРДЕН
 011 Brown Team  Николай Архангелов мъж Плуване България Велико Търново  ПОТВЪРДЕН
 011 Brown Team Марин Марков мъж Колоездене България Горна Оряховица  ПОТВЪРДЕН
 011 Brown Team Милен Ковачков мъж Бягане България Лясковец  ПОТВЪРДЕН
 012 Френските жаби 1  Георги Желев  мъж Плуване  България  София  ПОТВЪРДЕН
 012 Френските жаби 1  Дамиен Сен-Жам  мъж  Колоездене  Франция  София  ПОТВЪРДЕН
 012 Френските жаби 1  Самуел Папо  мъж  Бягане  Франция  София  ПОТВЪРДЕН
 013  Смели Савина Станкова жена Плуване България София ПОТВЪРДЕН
 013  Смели  Миряна Цветанова жена Колоездене  България  София ПОТВЪРДЕН
 013  Смели Огнян Димитров мъж Бягане  България  София ПОТВЪРДЕН
 014 Велораптор Радослав Маринов  мъж Плуване  България  София ПОТВЪРДЕН
 014 Велораптор Калин Русев  мъж Колоездене  България  София ПОТВЪРДЕН
 014 Велораптор Виктор Танков  мъж Бягане  България  София ПОТВЪРДЕН
 015 The V team Зорница Даскалова жена Плуване България София ПОТВЪРДЕН
 015 The V team Стоян Стоянов мъж Колоездене България Обзор ПОТВЪРДЕН
 015 The V team Детелина Динева жена Бягане България Пловдив ПОТВЪРДЕН
 016 Bryzos Евелина Златанова жена Плуване България Варна ПОТВЪРДЕН
 016 Bryzos Добромир Добрев мъж Колоездене България София ПОТВЪРДЕН
 016 Bryzos Димитър Желязков мъж Бягане България Ямбол ПОТВЪРДЕН
 017  Linesickers  Добрин Добрев мъж Плуване България София ПОТВЪРДЕН
 017  Linesickers  Спас Николов мъж Колоездене България Стара Загора ПОТВЪРДЕН
 017  Linesickers Аспарух Вълчев мъж Бягане България Варна ПОТВЪРДЕН
 018 DNF Денис Рафаилов мъж Плуване България София ПОТВЪРДЕН
 018 DNF Александър Цветков мъж Колоездене България Сопот ПОТВЪРДЕН
 018 DNF Севелина Кирова жена Бягане България Пловдив ПОТВЪРДЕН
 019 THE HDB Jozsef Biro мъж Плуване Унгария Пловдив ПОТВЪРДЕН
 019 THE HDB Bo Kamp Dudek мъж Колоездене Дания с. Белащица ПОТВЪРДЕН
 019 THE HDB Димитър Маринов мъж Бягане България Пловдив ПОТВЪРДЕН
020 Pura Vida Ангел Иванов мъж Плуване България Бургас ПОТВЪРДЕН
020 Pura Vida Андрей Касев мъж Колоездене България Бургас ПОТВЪРДЕН
020 Pura Vida Станимира Делева жена Бягане България Бургас ПОТВЪРДЕН
021 Soledet Николай Ванев мъж Плуване България София ПОТВЪРДЕН
021 Soledet Стоил Димитров мъж Колоездене България София ПОТВЪРДЕН
021 Soledet Яна Казакова жена Бягане България София ПОТВЪРДЕН
022 Варна Младен Славчев мъж Плуване България Варна ПОТВЪРДЕН
022 Варна Николай Стамболийски мъж Колоездене България Варна ПОТВЪРДЕН
022 Варна Николай Николов мъж Бягане България Варна ПОТВЪРДЕН
023 Зарата-майна Найден Цанков мъж Плуване България Пловдив ПОТВЪРДЕН
023 Зарата-майна Николай Костадинов мъж Колоездене България Стара Загора ПОТВЪРДЕН
023 Зарата-майна Георги Огнянов мъж Бягане България Стара Загора ПОТВЪРДЕН
024 ПИЯ Борислав Иванов мъж Плуване България Пловдив ПОТВЪРДЕН
024 ПИЯ Христо Янчев мъж Колоездене България Пловдив ПОТВЪРДЕН
024 ПИЯ Николай Пенев мъж Бягане България Пловдив ПОТВЪРДЕН
025 Домакините Диана Алексиева жена Плуване България София ПОТВЪРДЕН
025 Домакините Иванина Томова жена Колоездене България София ПОТВЪРДЕН
025 Домакините Мария Истаткова жена Бягане България София ПОТВЪРДЕН
026 Тритон Гергина Сугарева жена Плуване България София ПОТВЪРДЕН
026 Тритон Стоян Мицев мъж Колоездене България София ПОТВЪРДЕН
026 Тритон Ивайло Димитров мъж Бягане България София ПОТВЪРДЕН
027 Приморско Станимир Борисов мъж Плуване България Приморско ПОТВЪРДЕН
027 Приморско Станислав Савов мъж Колоездене България Приморско ПОТВЪРДЕН
027 Приморско Радка Василева жена Бягане България София ПОТВЪРДЕН
Галерия Класиране