Участници двойна щафета 2021

Участници двойна
щафета

BIBИмеФамилияOтборДържаваДисциплина
1.DanielBaltes Bottom lineDEUколоездене
2.МирославНедков Bottom lineBGRплуване, бягане
3.ДимоЖелев3T OLD boysBGRколоездене
4.Иво Цветков3T OLD boysBGRплуване, бягане
5.KalinStoyanovadidas Runners Sofia | Dream TRIemBGRплуване, бягане
6.ТодорХристовadidas Runners Sofia | Dream TRIemBGRколоездене
7.НиколайДянковBT RevolutionBGRколоездене
8.Светослав ТрайковBT RevolutionBGRплуване, бягане
9.AlisonGauthierBulgariAmericaUSAплуване, бягане
10.ОлегКрумовBulgariAmericaBGRколоездене
11.АлександърЖековFit Spo TeamBGRколоездене
12.ЙорданГеоргиевFit Spo TeamBGRплуване, бягане
13.ГеоргиГавриловGrandis99 BGRколоездене, бягане
14.ЕлицаКарагьозоваGrandis99 BGRплуване
15.Милена Цановаiron broccoliBGRбягане
16.АтанасПетковiron broccoliBGRплуване, колоездене
17.АндрейКарамазовIT ProletBGRколоездене, бягане
18.ЛъчезарМрачковIT ProletBGRплуване
19.АлександърБлагоевLast MinuteBGRплуване, колоездене
20.НиколаКовачевLast MinuteDEUбягане
21.ДаниелМихалевLegs MiserablesBGRплуване, бягане
22.Тихомир ФилиповLegs MiserablesBGRколоездене
23.ДеянПетковShiSharka ft BT RevolutionBGRколоездене
24.VasilVasilevShiSharka ft BT RevolutionBGRплуване, бягане
25.JanSterckxSterckxkesBELколоездене
26.MauriceSterckxSterckxkesBELплуване, бягане
27.КрасимирТопалскиTiamatBGRплуване, бягане
28.TSECHUNGLEETiamatHUNколоездене
29.ВладимирСтанковTri-HardBGRплуване, бягане
30.ПетърСталевX MenBGRплуване, бягане
31.МартинМинцевX MenBGRколоездене
32.ЮлианЗлатановАдреналинBGRколоездене
33.КалоянЛобутовАдреналинBGRплуване, бягане
34.КостадинТодоровБиКBGRплуване, бягане
35.НиколайКолевБиКBGRколоездене
36.АсяМинчеваГретелBGRколоездене
37.ДимитринаДокимоваГретелBGRплуване, бягане
38.Желязко СтаматовГЮСОВОBGRплуване, колоездене
39.СтелаМилановаГЮСОВОBGRбягане
40.ЖивкоДимитровДвамата непознатиBGRколоездене
41.БориславБожанковДвамата непознатиBGRплуване, бягане
42.Десислава Букурова ДВЕ МОМИЧЕТА СТИГАТBGRколоездене
43.НедаКленскаДВЕ МОМИЧЕТА СТИГАТBGRплуване, бягане
44.Георги Петков Дивото ПрасЕBGRплуване, бягане
45.РадостинаИвановаИзгубени и РадостниBGRплуване, бягане
46.БорисКачамаковИзгубени и РадостниBGRколоездене
47.Димитър ЯнчевИкигай BGRплуване, колоездене
48.Славянка ЯнчеваИкигай BGRбягане
49.Николай Балджиев ИмотикоBGRбягане
50.ВладимирФръковИмотикоBGRплуване, колоездене
51.ГеоргиГеоргиевКомски бегачиBGRколоездене, бягане
52.БранимирАврамовКомски бегачиBGRплуване
53.ГеоргиЗографовСектор АBGRколоездене, бягане
54.ВикторРангеловСектор АBGRплуване
55.ДимоБеневСК "Фар", гр.БургасBGRплуване
56.БожидарГосподиновСК "Фар", гр.БургасBGRколоездене, бягане
57.ТомаЯнчевТоникBGRплуване, колоездене
58.НиколайГеоргиевТоникBGRбягане
59.РадославРадевХЕНЗЕЛBGRплуване, бягане
60.Анжел ДимитровХЕНЗЕЛBGRколоездене
61.РосенТерзиевШок-мореBGRколоездене, бягане
62.ТодорКунчевШок-мореBGRплуване
Галерия Класиране
0