Участници щафета 2019

Участници
щафета

ИмеФамилияOтборДисциплина
1.БориславКамилов"Ът"колоездене
2.ЙонкоЦанев3 Калинкибягане
3.АнатолиИлиев3 Калинкиплуване
4.МартинСтоев3 Калинкиколоездене
5.YordanYarabanovAdventure Factoryколоездене
6.StefanRachevAdventure Factoryплуване
7.КрумЯрабановAdventure Factoryбягане
8.ConstantinSurduASP Brasovплуване
9.DarianaDogaruASP Brasovбягане
10.CatalinJingaASP Brasovколоездене
11.МомчилДимитровDimTeamколоездене
12.СтрахилДимитровDimTeamбягане
13.ОгнянДимитровDimTeamплуване
14.GwenPAGEFrenskite jabi 1плуване
15.ЕмилиянаСтоилова IES AiR FoRcEколоездене
16.ИвелинаКолеваIES AiR FoRcEплуване
17.КременаДервенковаKoren Everywhereбягане
18.ДеянДрумевKoren Everywhereплуване
19.ИванДимитровKoren Everywhereколоездене
20.KaloyanRadkovKoVePaплуване
21.PlamenStoyanovKoVePaбягане
22.VenkoYordanovKoVePaколоездене
23.TodorPopovKTBплуване
24.БорисКачамаковKTBколоездене
25.КатяДженковаKTBбягане
26.ГеоргиГеоргиевLive is Lifeплуване
27.СтанимирКостадиновLive is Lifeбягане
28.ИванВълчевLive is Lifeколоездене
29.ВладимирНовковMaRCoбягане
30.ХристоЦаревMaRCoколоездене
31.StrahilChernevPure Styleколоездене
32.ИванВасилевRun4EUбягане
33.БойкоБлагоевRun4EUплуване
34.НедялкоДервенковRun4EUколоездене
35.РосенМилачковTeam Zheuencaплуване, бягане
36.СавинАнгеловTeam Zheuencaколоездене
37.МариоИлиевThe Dream Teamплуване
38.МилкоТодоровThe Dream Teamколоездене
39.ЕмилЕневThe Dream Teamбягане
40.СтефанГеоргиевThe Iron Brothersколоездене
41.АлександърИвановThe Iron Brothersбягане
42.Антон ИвановThe Iron Brothersплуване
43.ИвайлоКабаковTriple-a-tonбягане
44.ВладимирАлексиевTriple-a-tonколоездене
45.ИваМечкуноваTriple-a-tonплуване
46.Ирина ПавловаTriTaniumбягане
47.Иво ЦветковTriTaniumплуване
48.ДанаилДенчевTriTaniumколоездене
49.ВенелинДимитровWIPколоездене
50.БелаДулеваWIPбягане
51.ВилиянЙоловWIPплуване
52.GeorgeCalinovschiYoung wolves CCGколоездене
53.AdrianPredaYoung wolves CCGбягане
54.Dumitriu Florin Young wolves CCGплуване
55.YordanAndreevАндреевиколоездене
56.AndreyAndreevАндреевибягане
57.LubomirAndreevАндреевиплуване
58.ДимитървълевАЯКСколоездене
59.Калоян ДимитровАЯКСплуване
60.Цанко ЦанковАЯКСбягане
61.ТодорХристовБартинкофплуване, бягане
62.НиколаМарковБързите педаликолоездене
63.РуменМаневБързите педалибягане
64.ИванМанчевБързите педалиплуване
65.ЕвелинаЗлатановавелораптор тюленитеплуване, бягане
66.ВладиславГюроввелораптор тюленитеколоездене
67.КирилПанчевГруба Селска Силабягане
68.АндрейВойновГруба Селска Силаплуване
69.ЦветославАнгеловГруба Селска Силаколоездене
70.ИванАтанасовДвама Мъже и Половинаколоездене
71.ДимитърМихайловДвама Мъже и Половинабягане
72.КорнелияВеневаДвама Мъже и Половинаплуване
73.КалинаБъчвароваДезорганизиранитеплуване, бягане
74.ИванкаНиклеваДезорганизиранитеколоездене
75.GenadiChikovДИВИЯТ СЕВЕРплуване, бягане
76.NikolaPandurskiДИВИЯТ СЕВЕРколоездене
77.АлександърСтояновЕгати отбораплуване
78.Иван ЗдравковЕгати отбораколоездене
79.СтефкаСтояноваЕгати отборабягане
80.ДетелинаДиневаКралицата плащабягане
81.ДимитърСтаматовКралицата плащаплуване
82.СтоянСтояновКралицата плащаколоездене
83.MartinaChokovaКуцо пиле доматбягане
84.ИванБожиловКуцо пиле доматплуване
85.ГеоргиКошовКуцо пиле доматколоездене
86.МихаилКировКюприйцибягане
87.Христо Величков Кюприйциколоездене
88.СтанимирБорисовКюприйциплуване
89.ЕмилТодоровЛъвски сърца с лукплуване
90.АлександърВелчевЛъвски сърца с лукбягане
91.РадославЙовчевЛъвски сърца с лукколоездене
92.СтилиянаПетрова Майна ветерани бягане
93.АнгелШумановМайна ветерани колоездене
94.ПетърПорязовМайна ветерани плуване
95.ЖеняВиделоваМалките гигантиплуване, бягане
96.ДинкоЙордановМалките гигантиколоездене
97.НикифорГеоргиевМухоядиколоездене
98.ЙоанГеоргиевПо-добрите в Софийски планински клубколоездене
99.ВеселкаВеликоваПо-добрите в Софийски планински клубплуване, бягане
100.ДораКузмановаСофийски Планински Калинки бягане
101.МилаСтояноваСофийски Планински Калинки плуване
102.СпасияАрнаудоваСофийски Планински Калинки колоездене
103.Ради Арнаудов Софийски Планински Клубколоездене
104.ПламенПеновСофийски Планински Клуббягане
105.АлександърКиричевСофийски Планински Клубплуване
106.ВасилДинчевСтарите кучетаколоездене
107.АлександърСтаниловСтарите кучетабягане
108.ЮлиянТодоровСтарите кучетаплуване
109.АндрейКарамазовТранспрес Заратаколоездене
110.ЛъчезарМрачковТранспрес Заратаплуване
111.РуменПанайотовТрио Боляриколоездене
112.НенчоКалевТрио Боляриплуване
113.SlaviShishmanovТрио Болярибягане
114.НевенБояновТрите прасенцабягане
115.ЙорданМаджунковТрите прасенцаколоездене
116.ДимитърМорфовТрите прасенцаплуване
117.АнтонКонакчиевХамелеонитеколоездене
118.БориславПървановХамелеонитеплуване
119.НадеждаСтаниловаХамелеонитебягане
Галерия Класиране