Участници тройна щафета 2021

Участници тройна
щафета

BIBИмеФамилияOтборДисциплинаДържава
1.IvanVoev100 beersколоезденеBGR
2.Георги Алексиев100 beersплуванеBGR
3.АлександърДаскалов3 Fast 3 FuriousплуванеBGR
4.АнгелНайденов3 Fast 3 FuriousбяганеBGR
5.ПетърКостов3 Fast 3 FuriousколоезденеBGR
6.ДимитърФилипов3 Guys 1 CupплуванеBGR
7.СергейБилярски3 Guys 1 CupколоезденеBGR
8.ФилипКирацов3 Guys 1 CupбяганеBGR
9.ПламенШкодровError 404плуванеBGR
10.СтоянДелевError 404бяганеBGR
11.НадеждаТерзиеваError 404колоезденеBGR
12.ВалерияДимитроваGoldNutrition BulgariaбяганеBGR
13.Иван ДимитровGoldNutrition BulgariaколоезденеBGR
14.НиколайАрхангеловGoldNutrition BulgariaплуванеBGR
15.DobriYonevLaw & OrderплуванеBGR
16.АлександърИванчевLaw & OrderколоезденеBGR
17.КрасимирНиколовLaw & OrderбяганеBGR
18.Стоян ЖелязковLGS TeamбяганеBGR
19.ГригорБоевLGS TeamколоезденеBGR
20.ЛюбомирЛалевLGS TeamплуванеBGR
21.МихаелаЛукановаProgress FastбяганеBGR
22.ОрлинДрагановProgress FastколоезденеBGR
23.KristianMariyanovProgress FastплуванеBGR
24.ДимитърТодоровRoaring fastколоезденеBGR
25.LazarToshkinRoaring fastплуванеBGR
26.ЙоанаИвановаRoaring fastбяганеBGR
27.ИлияМитевSafety 3rdколоезденеBGR
28.АлександърТошевTeam DisasterбяганеBGR
29.ЕмилияПавловаTeam DisasterплуванеBGR
30.Петър ПенчевTeam DisasterколоезденеBGR
31.РосенАнтоновTeam ELEVENколоезденеBGR
32.ДеянДимитровTeam ELEVENбяганеBGR
33.ПетърСтояновTeam ELEVENплуванеBGR
34.АтанасТаневTeam Novo nordiskбяганеBGR
35.Андриян ЯневTeam Novo nordiskколоезденеBGR
36.ВалентинБорисовteam СеверозападколоезденеBGR
37.НиколайПетковteam СеверозападбяганеBGR
38.ВладимирДиловteam СеверозападплуванеBGR
39.АлександраДелчеваthe gangбяганеBGR
40.АдрианаКожушковаthe gangплуванеBGR
41.ЯворЛазаровthe gangколоезденеBGR
42.ИваМечкуноваThe SPARQL TripletплуванеBGR
43.Илиян ЛазаровTri Team - SofiaколоезденеBGR
44.РосицаПетроваTri Team - SofiaBGR
45.ИринаПавловаTritaniumбяганеBGR
46.ДанаилДенчевTritaniumколоезденеBGR
47.КалинВеждаровTritaniumплуванеBGR
48.Valentina DolmovaTwix, ама 3мабяганеBGR
49.DesislavaDimitrovaTwix, ама 3маколоезденеBGR
50.MartinStefanovUnlock your heroколоезденеBGR
51.NadezhdaStefanovUnlock your heroплуванеFIN
52.Neli AngelovaUnlock your heroбяганеBGR
53.НиколаКаровАВЕРИТЕ и БибиколоезденеBGR
54.ЯниАнгеловАВЕРИТЕ и БибиплуванеBGR
55.ДеянАнаниевАВЕРИТЕ и БибибяганеBGR
56.YordanAndreevАндреевиколоезденеBGR
57.LubomirAndreevАндреевиплуванеBGR
58.AndreyAndreevАндреевибяганеBGR
59.СтефанРачевБавното триоплуванеBGR
60.IvanErevБавното триобяганеBGR
61.VLADISLAVIVANOVБавното триоколоезденеBGR
62.НиколайНеновБахурбяганеBGR
63.МиленСтаневБахурколоезденеBGR
64.СтефанСоколовБахурплуванеBGR
65.ЕмилМартиновБС КСколоезденеBGR
66.ПетърБошнаковБС КСплуванеBGR
67.ИяКостоваБС КСбяганеBGR
68.Стоян СтавревВзел - дал плуванеBGR
69.КалоянСтавревВзел - дал бяганеBGR
70.СавкоСтавревВзел - дал колоезденеBGR
71.СтефанВасилев ВойводитеколоезденеBGR
72. ТодорВасилевВойводитебяганеBGR
73.Любен ЛюбеновВойводитеплуванеBGR
74.Екатерина Налетова ВъзражданеплуванеBGR
75.VasilAngelovВЪЙколоезденеBGR
76.MihailKolev ВЪЙплуванеBGR
77.ЙорданДимовДвама мъже и половинабяганеBGR
78.АпостолДимовДвама мъже и половинаплуванеBGR
79.ГеоргиЙовчевДвама мъже и половинаколоезденеBGR
80.КалинаБъчвароваДезорганизиранитебяганеBGR
81.Калоян ОризаровДжумалийциколоезденеBGR
82.Марияна Иванова ДжумалийцибяганеBGR
83.ИлияИлиевДжумалийциплуванеBGR
84.Вероника ЦигароваЕнтусиаститебяганеBGR
85.ЕмилЗанковЕнтусиаститеколоезденеBGR
86.МаксимХристовЕнтусиаститеплуванеBGR
87.ВилияМиховаЗагубени без шоколадбяганеBGR
88.ИвайлоМиховЗагубени без шоколадколоезденеBGR
89.РоманКостадиновЗагубени без шоколадплуванеBGR
90.Илия ФилчевИмотико 3колоезденеBGR
91.ВикторБалджиевИмотико 3бяганеBGR
92.СтоянСтояновКралицата плащаколоезденеBGR
93.ХристоРангеловКуатробяганеBGR
94.ДимитърГрозевКуатроколоезденеBGR
95.ДимитърБалканскиКуатроплуванеBGR
96.МихаилПавловРакиябяганеBGR
97.AntoanVassilevРакияколоезденеBGR
98.НиколайРосневРоснев и синовеплуванеBGR
99.БоянРосневРоснев и синовебяганеBGR
100.StanislavRosnevРоснев и синовеколоезденеBGR
101.Рада ИлчеваСАМО ДИВИТЕколоезденеBGR
102.СвитланаПетковаСАМО ДИВИТЕплуванеBGR
103.АспарухГавриловСектор ВколоезденеBGR
104.МиленРангеловСектор ВплуванеBGR
105.ВладимираСуванджиева Сектор ВбяганеBGR
106.КонстантинАтанасовСпартанциколоезденеBGR
107.БожилХристовСпартанциплуванеBGR
108.Петър СавовСпартанцибяганеBGR
109.АлександърСтаниловСтарите кучетабяганеBGR
110.ЮлиянТодоровСтарите кучетаплуванеBGR
111.МартинГеоргиевСтарите кучетаколоезденеBGR
112.СимеонМоневТигоколоезденеBGR
113.МартинРайковТигоплуванеBGR
114.МирославАнгеловТигобяганеBGR
115.ЕлицаПавловаТрендафилка НемскаплуванеBGR
116.АндрейАтанасовТрендафилка НемскабяганеBGR
117.АниАртинянТрендафилка НемскаколоезденеBGR
118.ФилипМихайловТриагедияколоезденеBGR
119.ВладимирМаринковскиТриагедияплуванеBGR
120.ГитомирНиковТриагедиябяганеBGR
121.РуменПанайотовТрио БОЛЯРИколоезденеBGR
122.ИвелинИвановТрио БОЛЯРИбяганеBGR
123.ЯнчоКостовФанати от горатабяганеBGR
124.ЗлаткоБелчевФанати от горатаплуванеBGR
125.Павел ПройновФанати от горатаколоезденеBGR
126.АлександърДичковФениксплуванеBGR
127.ИвайлоКараманолевФениксBGR
128.МоникаМикова- ДичковаФениксBGR
129.LUCILECHATELONФРЕНСКИТЕ ЖАБИбяганеFRA
130.DAVIDCHATELONФРЕНСКИТЕ ЖАБИколоезденеFRA
131.ГеоргиЖелевФРЕНСКИТЕ ЖАБИплуванеBGR
132.ДимитърСлавейковХлапетатабяганеBGR
133.SlavKirovХлапетатаплуванеBGR
134.Христо Величков ХлапетатаколоезденеBGR
Галерия Класиране